Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Farmers Circle“
More about company »

Darbų vadovas (žemės ūkio sritis)

1500–2500 Eur
Ukmergė, Anykščiai - UAB „Farmers Circle“

Darbo pobūdis

  • Darbų planavimas ir delegavimas 8-10 pavaldiems darbuotojams, atliekamo darbo kokybės ir efektyvumo kontrolė.
  • Technikos remonto organizavimas.
  • Taktinių agronominių sprendimų priėmimas.
  • Naujų projektų įgyvendinimas.

Reikalavimai

Žemės ūkio specifikos išmanymas. Vadovavimo patirtis. Technikos veikimo ir remonto principų išmanymas.

Atlyginimas

1500–2500 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Užsienio kapitalo įmonė Ukmergės ir Anykščių rajonuose vykdo augalininkystės, gyvulininkystės ir daržininkystės veiklą. Šiuo metu pradedamos ekologinio sertifikavimo procedūros, vykdomos investicijos į turizmo infrastruktūrą, įgyvendinami kiti projektai.