Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA
More about company »

DARBŲ VADOVO (statybų sektorius)

Kaunas - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Darbų planavimas, organizavimas ir kontrolė statybų objektuose;
  • Medžiagų poreikio nustatymas, objektų aprūpinimas medžiagomis;
  • Darbas su planuojamų ir statomų objektų brėžiniais.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis techninis inžinerinis išsilavinimas;
  • Patirtis bendrastatybninių darbų vykdyme meistro ir/ar darbų vadovo pareigose;
  • Patirtis plastikinių langų, berėmio stiklo, aliuminio konstrukcijų gamybos ir/ar montavumo įmonėse - didelis privalumas;
  • B kategorijos vairuotojo teisės.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą stabilų atlyginimą ir priedus;
  • Darbą stabilioje ir gerą vardą užsitarnavusioje kompanijoje;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Karjeros galimybes.

PERSONALO AKADEMIJOS (www.personaloakademija.lt - daugiau skelbimų) klientė – nuo 2005 metų sėkmingai Lietuvoje veikianti kompanija, besisspecializuojanti įvairių berėmio grūdinto stiklo, aliuminio ir metalo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo srityse.

Kompanijai, plečiančiai savo veiklą Kauno regione, ieškome