UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbų vykdytojas (-a) - elektromontuotojas (-a)

1700-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo aprašymas:

Darbų planavimas, vadovavimas brigadai;
Darbų organizavimas bei priežiūra;
Elektros tinklų montavimo darbų atlikimas.

Reikalavimai:

Aukštesnysis arba profesinis techninis elektriko, elektrotechniko išsilavinimas;
Darbo patirtis su vidaus elektros tinklais ir įrengimais;
Kvalifikacinis pažymėjimas elektros darbams;
Darbo patirtis su lauko elektros tinklais būtų privalumas;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Greitas loginis mąstymas ir sprendimų priėmimas;
Gebėjimas greitai įsisavinti naujoves, noras tobulėti;
Profesionalumas, savarankiškumas, atsakingumas.

Mes siūlome:

Visas darbui reikalingas priemones;
Galimybę realizuoti savo žinias, gebėjimus ir ugdyti asmenines kompetencijas;
Galimybę profesionaliai augti kartu su įmone;
Profesionalų kolektyvą.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

1700-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo kompetencijų ir kvalifikacijos.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - viena pirmaujančių elektros tinklų projektavimo ir elektros tinklų montavimo paslaugas teikiančių įmonių, šiuo metu nuolatiniam darbui Šiauliuose ieško darbų vykdytojo-elektromontuotojo (-os).