Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „RNDV Industries“

DARBŲ VYKDYTOJAS (-A)

800-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Suomija - UAB „RNDV Industries“

Prisijunk prie mūsų!

Sparčiai auganti, šiuolaikiška ir veržli komanda, kviečia prisijungti patyrusį (-ią) ir naujų iššūkių nebijantį (-čią) DARBŲ VYKDYTOJĄ!
Turėsite unikalią galimybę, atstovauti mūsų įmonę, projektuose visoje Europoje. Prisidėsite prie bendro tikslo bei tobulėsite kaip asmenybė ir savo srities specialistas.

Darbo pobūdis

  • Darbas Europos šalyse komandiruočių pagrindu;
  • Paskirtų darbų organizavimas bei vykdymas;
  • Atliekamų darbų kokybės užtikrinimas;
  • Projektų priežiūra, eigos kontrolė;
  • Darbų saugos ir kokybės reikalavimų užtikrinimas;
  • Nuolatinė komunikacija su projektų vadovais, bei užsakovų atstovais;
  • Ataskaitų rengimas;

Reikalavimai

  • Analogiško darbo patirtis - privalumas;
  • Aukštasis techninis, inžinerinis išsilavinimas;
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu, MS office programomis įgūdžiai;
  • Gebėjimas planuoti savo laiką,
  • Organizuotumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą;

Mes siūlome

  • Suteikti galimybes dirbti su tarptautiniais projektais;
  • Užtikrinti dalykišką ir pozityvią atmosferą darbe, bendradarbiaujančius kolegas;
  • Galimybę tobulėti ir tapti puikiu savo srities specialistu

Atlyginimas

800-3500 €/mėn. į rankas

Mes esame RNDV įmonių grupė – viena didžiausių statybos paslaugų teikėjų Europoje. Daugiau nei 1500 gamybos, projektų valdymo ir administracijos darbuotojų, kurių kompetencijos, patirtis ir profesionalus komandinis darbas slypi už šimtų įgyvendintų projektų.

UAB „RNDV Industries“ įmonė, priklausanti RNDV įmonių grupei. Pagrindinė veikla yra pastolių montavimo bei izoliavimo - skardinimo darbai pramonės objektuose bei laivuose, tokiose šalyse kaip Nyderlandai, Belgija, Suomija, Vokietija ir Prancūzija.