Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Multicona“

Darbų vykdytojas Vokietijoje - FTTH šviesolaidžio kabelio montavimas

2500-3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Multicona“

Darbo pobūdis

  • Darbo vietos pasiruošimas ir kelių ženklinimas;
  • Esamų komunikacijų suradimas ir nužymėjimas;
  • Spintų statymas;
  • Tranšėjų kasimas ir užkasimas;
  • Vamzdžio tiesimas optiniams kabeliams;
  • Signalinės juostos klojimas;
  • Tranšėjos užpildymas pagal projekto techninę specifikaciją;
  • Asfalto pjovimas;
  • Trinkelių atstatymas;
  • Darbas su prakalimo įranga;
  • Gerbūvio atstatymas

Reikalavimai

  • Būtina panašaus darbo patirtis;
  • Puikūs organizaciniai gebėjimai;
  • Žalingų įpročių neturėjimas ;
  • Punktualumas, atsakingumas

Privalumai
  • Draugiškas elgesys su klientais ir kolegomis;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Vokiečių kalbos mokėjimas

Mes jums siūlome

  • Laiku mokėti sutartą bei motyvuojantį atlyginimą;
  • Atlyginimas nuo 2500 eurų į rankas;
  • Suorganizuoti ir apmokėti komandiruotes į užsienį, būsto ir kelionės iš/ į darbą išlaidas;
  • Pasirūpinti darbui reikalingomis priemonėmis;
  • Padėti įgyti aukštesnę kvalifikaciją ir tobulėti kaip specialistui;
  • Bendradarbiauti siekiant puikių rezultatų;
  • Karjeros perspektyvas;
  • Socialines garantijas;
  • Darbas komandiruotėse Vokietijoje, Rotacija 6/2 arba 8/2.

Atlyginimas

2500-3000 €/mėn. į rankas
projekto bonusai

Sėkmingai dirbanti Lietuviško kapitalo įmonė plečia savo veiklos spektrą užsienio valstybėse
informacija apie UAB „Multicona“
914 €
Vid. atlyginimas bruto
36
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 847 €
25% uždirba 847-1010 €
25% uždirba 1010-1010 €
25% uždirba nuo 1010 €