Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Agropraktika“
More about company »

DARBUOTOJA (-S) GĖLIŲ ŪKYJE OLANDIJOJE

Užsienis: Olandija - UAB „Agropraktika“

Darbo pobūdis

  • Dirbti pradėsite ties surinkimo linija
  • Laikui bėgant galėsite prisiimti vis daugiau atsakomybių
  • Jei darbus atliksite gerai, galėsite kilti į komandos vadovo pareigas

Darbo valandos ir užmokestis:
  • Dirbama 40 valandų per savaitę
  • Mokama € 9.33 per valandą

Reikalavimai

  • Gera fizinė būklė
  • Motyvacija dirbti
  • Mokate dirbti komandoje
  • Turite minimalius anglų kalbos pagrindus

Mes jums siūlome

  • Siūlome VISIŠKAI NEMOKAMAS ĮDARBINIMO PASLAUGAS!
  • Suteikiame garantuotą, tiesioginį, legalų įdarbinimą
  • Visas soc. garantijas ir laiku mokamą atlyginimą
  • Apgyvendinsime šalia darbo vietos
  • Suorganizuosime kelionę į darbo vietą ir atgal
  • Suteiksime įvairiapusę pagalbą visais klausimais prieš išvykstant ir jau esant užsienyje
  • Padėsime paruošti visą reikiama dokumentaciją
  • Padėsime susigrąžinti mokesčius.

Registruokitės:

agropraktika.lt/darbas-anglijoje

ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą!

PLATESNĖ INFORMACIJA PUSLAPYJE :

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mes siūlome jums garantuotą darbą ir apgyvendinimą ūkyje. Anglų kalbos tobulinimo, keliavimo bei pinigų užsidirbimo galimybę, taip pat galimybę plėsti savo akiratį, susirasti draugų iš kitų šalių,kas tikrai jums padės ateityje siekiant karjeros.