ICECO įmonių grupė

DARBUOTOJAI LEDŲ GAMYBOS CECHE

730-850 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija - ICECO įmonių grupė

Apie darbą

Galbūt Tau patinka darbas maisto pramonėje,
o gal turi tikslą ir nori užsidirbti? Taip – tai yra įmanoma,
nes ICECO už Tavo darbą moka Marijampolėje konkurencingą atlygį.
Susidomėjai? Skaityk šį darbo skelbimą toliau:

Darbo pobūdis:
  • Įvairūs darbai ledų gamybos ceche (kur temperatūra + 20 °C) prie gamybinių linijų.

Reikalavimai

  • Mes esame lankstūs – viskas priklauso nuo Tavęs;
  • Turi patirties – privalumas;
  • Nori išmokti bei įgyti patirties – laukiame Tavęs.

Mes Jums siūlome

Biuras

Ledai - visus metus

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
  • Darbo užmokestis nuo 730 EUR (į rankas);
  • Papildomai prie atlyginimo mokame motyvacinius priedus už produktyvų darbą;
  • Esamiems darbuotojams už atvestą komandos draugą, kuris išdirbs 6 mėn., skiriamas net 400 EUR (į rankas) priedas;
  • Slenkantis darbo grafikas (nuo 7:00 iki 19:00 ir nuo 19:00 iki 7:00) – daugiau laisvų dienų per mėnesį!
  • Marijampolės miesto ribose autobusas į darbą ir iš darbo Jus veš NEMOKAMAI;
  • Jeigu gyvenate už Marijampolės miesto ribų – kurą dalinai kompensuosime;
  • TAU – ICECO darbuotojui – išskirtinės kainos ICECO produkcijai firminėse parduotuvėse;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą (net ir Jūsų atostogų metu).

Pasiteirauti galite ir telefonu:

Atlyginimas

730-850 €/mėn. į rankas

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.