Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva
More about company »

Darbuotojai sandėlyje (trumpalaikės ir ilgalaikės pozicijos)

Vilnius - Gi Group Lietuva

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome darbuotojų sandėlyje tiek trumpalaikiams darbams (II mėnesiams), tiek ilgalaikiams.
  • Prekių priimimas;
  • Prekių surinkimas;
  • Darbas su važtaraščiais;
  • Įvairios vadovų pavestos užduotys.

Reikalavimai

  • Atsakingumas;
  • Darbštumas;
  • Galimybė dirbti pilnu etatu;
  • Ansktesnė darbinė patirtis būtų privalumas.

Mes siūlome

  • Darbą tik darbo dienomis;
  • Darbinę patirtį sandėliavimo srityje;
  • Geras darbo sąlygas ir galimybes tobulėti;
  • Greitą ir nemokamą įdarbinimą.

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 40 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalių.

Kontaktinis asmuo: Ugnė .

Daugiau informacijos apie mus rasite:
FB: Gi Group LT arba www.gigroup.lt.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.