Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Apdailos fabrikas“

DARBUOTOJAI STATYBOSE

800-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai - UAB „Apdailos fabrikas“

Darbo pobūdis

VIDAUS APDAILOS SRITYJE:

  • Plytelių klojėjai;
  • Gipskartonio montuotojai;
  • Staliai dailidės;
  • Apdailininkai (dažymas, glaistymas).

IŠORĖS DARBAI:

  • Pamatų betonuotojai;
  • Mūrininkai;
  • Fasado šiltintojai;
  • Šlaitinių stogų montuotojai;
  • Staliai dailidės.

Reikalavimai

Patirtis ir supratimas apdailos darbuose;
Atsakingumas, kruopštumas ir sąžiningumas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Privalumai:
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Įgūdžiai keliose statybos srityse.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas; saugią darbo aplinką; darbo rūbus; apsaugos priemones; apgyvendinimą.

Kontaktinis nr.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kvalifikacijos ir sugebėjimų.

UAB „Apdailos fabrikas“ yra atestuota Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos.
Įdiegti kokybės, aplinkos, saugos ir sveikatos vadybos sistemos įmonėje.
Pagrindinis tikslas yra darbo kokybė ir operatyvumas, siekiame būti geriausiu partneriu savo klientams, kurie sugeba tobulinti savo darbą geriau nei kolegos mūsų srityje.
informacija apie UAB „Apdailos fabrikas“
750 €
Vid. atlyginimas bruto
58
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 630 €
25% uždirba 630-700 €
25% uždirba 700-837 €
25% uždirba nuo 837 €