Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Agropraktika"
More about company »

DARBUOTOJAS/VAIRUOTOJAS ŽOLELIŲ ŪKYJE ANGLIJOJE

Užsienis: Jungtinė Karalystė - UAB "Agropraktika"

Darbo pobūdis

  • Nurinkinėti žolelių derlių (mašinų pagalba ir rankomis)
  • Sodinsite ir ruošite naują derlių
  • Dauginsite sėklas
  • Ravėsite
  • Bendri derliaus auginimo darbai
  • Kasdienis mašinų ir dėžių valymas
  • Užimtu derliaus nuėmimo metu turėsite pristatyti žoleles vietiniams klientams Mercedes Box furgonu
  • Būsite atsakingas už transporto priemonės pakrovimą ir žolelių pervežimą fermoje
  • Fermoje vežiosite darbuotojus

Darbo valandos ir užmokestis:
  • Mokama £8.25 per valandą
  • Išdirbus daugiau nei 39 valandas per savaitę skaičiuojami viršvalandžiai
  • Viršvalandžiai galimi, tačiau priklauso nuo ūkio užimtumo
  • Viršvalandžiai apmokami 1.5 tarifu

Reikalavimai

  • Dėl draudimo kandidatai turi būti 25 metų arba vyresni
  • Anglų kalbos mokėjimas
  • Gera fizinė būklė
  • B kategorijos vairuotojo teisės ir vairavimo patirtis

Mes jums siūlome

  • Siūlome VISIŠKAI NEMOKAMAS ĮDARBINIMO PASLAUGAS!
  • Suteikiame garantuotą, tiesioginį, legalų įdarbinimą
  • Visas soc. garantijas ir laiku mokamą atlyginimą
  • Apgyvendinsime šalia darbo vietos
  • Suorganizuosime kelionę į darbo vietą ir atgal
  • Suteiksime įvairiapusę pagalbą visais klausimais prieš išvykstant ir jau esant užsienyje
  • Padėsime paruošti visą reikiamą dokumentaciją
  • Padėsime susigrąžinti mokesčius

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Tarptautinės rinkos lyderiai, įdarbinimo srityje dirbantys jau 13 metų. Įdarbiname žemės ūkio ir pramonės sektoriuose, įskaitant statybą, aptarnavimą, įvairios produkcijos gamybą. Darbas Didžiojoje Britanijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir kt. Esame vieninteliai Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje dirbantis su „Concordia“ ir „Atlantis“ programomis.