Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Batų Namai LT''
More about company »

Darbuotojų Kėdainiuose

360–800 Eur
Kėdainiai - UAB ''Batų Namai LT''

Darbo pobūdis

Ieškome įvairių darbuotojų mūsų komandai.
  • Siuvėjų
Patirtis nebūtina, apmokome pagal savo standartus. Jei turite patirties su rūbų ar baldų siuvimu - būtų puiku, tačiau nebūtina.
  • Vyrų norinčių gaminti batus
Patirtis nebūtina, apmokome pagal savo standartus.

Reikalavimai

  • Noras dirbti ir mokytis
  • Noras tobulėti

Mes jums siūlome

Siūlome unikalią galimybę dirbti mados industrijoje, vienintelėje Lietuvoje ir Blatijos šalyse tokio koncepto įmonėje;
Sužinosite daug paslapčių apie avalynę ir jos kūrybinį bei gamybinį procesą;
Lanksčias darbo sąlygas bei grafiką;
Karjeros galimybes, stabilus ir ilgalaikis darbas.

Atlyginimas

360–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Esame viena iš sparčiausiai augančių smulkių įmonių Lietuvoje, ir ko gero sparčiausiai augantis mados prekinis ženklas Lietuvoje.
Esame vieninteliai rankų darbo batų kūrėjai bei gamintojai Lietuvoje.
Dirbame jau daugiau nei 20 metų, tad garantuojame stabilumą bei ilgalaikę perspektyvą.
Nors dirbame jau seniai, tačiau esame jauna, nuolat tobulėjanti bei inovatyvi įmonė, su išskirtiniu požiūriu į darbuotojus.