Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vakarų medienos grupė“
More about company »

Darbuotojų saugos ir sveikatos (-ė) (darbas Plikiuose, Klaipėdos raj.)

Klaipėda - UAB „Vakarų medienos grupė“

Darbo pobūdis

Kontroliuoti saugą darbe reglamentuojančių teisės aktų vykdymą;
Organizuoti ir vykdyti įmonės darbų saugos vidinę kontrolę;
Organizuoti darbo aplinkos tyrimus, periodiškai atlikti darbuotojų profesinės rizikos vertinimus;
Ruošti darbuotojų saugos gerinimo projektus, siekiant sudaryti saugias ir nekenksmingas sąlygas;
Tirti nelaimingų atsitikimų darbe aplinkybes bei priežastis, rengti prevencines priemones bei kontroliuoti jų įgyvendinimą;
Organizuoti darbuotojų mokymus darbuotojų saugos klausimais.

Reikalavimai

Puikus LR teisės aktų, reglamentuojančių darbuotojų saugą ir sveikatą, gaisrinę saugą ir aplinkosaugą išmanymas;
Aukštasis išsilavinimas;
2 m. panašaus pobūdžio darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas;
Rusų ir anglų kalbų žinojimas (raštu ir žodžiu);
Gebėjimas vadovauti žmonėms, operatyviai spręsti problemas ir priimti sprendimus;
Iniciatyvumas, atsakingumas, organizuotumas, geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, greita orientacija ekstremaliose ir stresinėse situacijose;
Kompiuterinis raštingumas.

Privalumas:
Darbo patirtis aplinkosaugos, civilinės saugos srityje.

Mes jums siūlome

Darbą socialiai atsakingoje įmonėje;
Draugišką kolektyvą;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą atlygį;
Atsakingą ir skatinantį tobulėti darbą;
Karjeros galimybes perspektyvioje kompanijoje.

UAB "Sakuona" specializicijos kryptis - lovų rėmų ir dugno detalių iš daugiasluoksnės faneros bei lovų įdėklų gamyba.