Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Stronglasas“

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas (-ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „Stronglasas“

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentacijos rengimas;
  • Darbuotojų mokymų ir pratybų planavimas;
  • Darbuotojų darbų saugos ir priešgaisrinės saugos instruktavimų organizavimas ir vykdymas;
  • Nelaimingų atsitikimų tyrimų vykdymas;
  • Nelaimingų atsitikimų bei galimai pavojingų įvykių, nesaugių situacijų analizė, prevencinių priemonių planavimas, įgyvendinimas ir kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • LR teisės aktų, reglamentuojančių darbuotojų saugą ir sveikatą, gaisrinę saugą išmanymas ir gebėjimas taikyti praktikoje;
  • DSS specialisto pažymėjimas;
  • Atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Patirtis darbuotojų saugos ir sveikatos srityje (gamybinėje įmonėje - privalumas).

Įmonė siūlo

  • Motyvuojančią ir pozityvią atmosferą;
  • Asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Lyderiaujanti stiklo apdirbimo įmonė Baltijos šalyse.
informacija apie UAB „Stronglasas“
2489 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
240
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2009 €
25% uždirba 2009-2330 €
25% uždirba 2330-2821 €
25% uždirba nuo 2821 €