Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TETAS“
More about company »

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas (-ė) KAUNAS

1100-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „TETAS“

Darbo pobūdis

  • Konsultuosi bei instruktuosi Bendrovės vadovus ir darbuotojus darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės
saugos, aplinkosaugos, nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų prevencijos klausimais;
  • Kontroliuosi darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos ir aplinkosaugos privalomų teisės aktų
laikymąsi Bendrovėje, analizuosi rezultatus, teiksi pasiūlymus;
  • Atliksi darbo vietų patikrinimus (Bendrovės objektai Lietuvoje ir užsienyje);
  • Užtikrinsi Bendrovės darbų, gaisrinės saugos ir aplinkosaugos įgyvendinimą bei vykdymo kontrolę;
  • Rengsi bei pildysi darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos ir aplinkosaugos norminius dokumentus;
  • Organizuosi profesinės rizikos vertinimą Bendrovėje, rengsi prevencijos priemones, koordinuosi ir
kontroliuosi jų įgyvendinimą;
  • Organizuosi, vykdysi mokymus ir atestavimus Bendrovės darbuotojams;
  • Organizuosi privalomus sveikatos tikrinimus, skiepijimus ir analizuosi rezultatus.

Reikalavimai ir patirtis

REIKALAVIMAI:
  • BŪTINAS aukštasis arba koleginis elektrotechninis išsilavinimas (energetika/elektros inžinerija);
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas;
  • Apsaugos nuo elektros kategorija (AK);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

PATIRTIS IR ĮGŪDŽIAI:
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos teisės aktų išmanymas bei bendrųjų rizikos vertinimo ir darbuotojų saugos užtikrinimo principų žinojimas;
  • Puikūs organizaciniai gebėjimai, pasitikėjimas savimi ir gebėjimas argumentuoti;
  • Puikūs lietuvių kalbos, geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Puikus raštvedybos taisyklių išmanymas.

PRIVALUMAI:
  • Geri vokiečių kalbos (žodžiu ir raštu) įgūdžiai;
  • Praktinė darbo patirtis darbo vietų patikrinimų objektuose, darbo elektros energetikos įmonėje patirtis.

Kitos sąlygos:

  • Mokėsime konkurencingą atlygį;
  • Investuosime į Tave – Bendrovė apmoka kvalifikacijos ir kitus mokymus;
  • Augsi savo srities profesionalų komandoje;
  • Tavo sauga ir sveikata darbo metu – mums prioritetas Nr. 1!
  • Sveiki ir aktyvūs darbuotojai – mūsų sėkmės garantas, sportuosime ir švęsime kartu!

Atlyginimas

1100-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Numatoma metinė kintamoji atlygio
dalis iki 20 % (atsižvelgiant į pasiektus rezultatus).
UAB „TETAS“

UAB „TETAS“

ESAME DIDELĖ, PROFESIONALI, AUKŠČIAUSIO LYGIO
ELEKTROS ENERGETIKOS TINKLŲ IR PASTOČIŲ EKSPLOATAVIMO, REMONTO, MONTAVIMO IR PROJEKTAVIMO PASLAUGAS TEIKIANTI BENDROVĖ