ADAMPOLIS GROUP

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - ADAMPOLIS GROUP

Darbo pobūdis

  • Užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos ir aplinkosaugos privalomų teisės aktų laikymąsi bei kontroliuoti jų įgyvendinimą;
  • Rengti ir pildyti darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos ir aplinkosaugos norminius dokumentus;
  • Instruktuoti darbuotojus saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos, aplinkosaugos klausimais;
  • Organizuoti ir vesti darbų saugos mokymus darbuotojams;
  • Organizuoti ir įgyvendinti nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų prevenciją;
  • Atlikti profesinės rizikos vertinimą;
  • Užtikrinti darbuotojų aprūpinimą kolektyvinėmis ir/ar asmeninėmis apsauginėmis bei pirmosios medicinos pagalbos suteikimo priemonėmis;
  • Nagrinėti darbuotojų skundus ir prašymus darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais, teikti pasiūlymus tiesioginiam vadovui veiksmų planui;
  • Rengti darbuotojų žinių tikrinimo darbų saugos ir aplinkosaugos klausimais grafiką, mokymo programas dėl kvalifikacijos kėlimo;
  • Sudaryti ir kontroliuoti darbuotojų, kuriems privalomai turi būti tikrinama sveikata, sąrašus, sveikatos tikrinimo grafiką;
  • Konsultuoti darbuotojus visais klausimais, susijusiais su darbuotojų sauga ir sveikata, gaisrine sauga ir aplinkosauga.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis arba inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbų saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas;
  • Darbo patirtis panašios veiklos įmonių grupėje/įmonėje - privalumas;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos, aplinkosaugos teisės aktų išmanymas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, iniciatyvumas.

Mes Jums siūlome:

  • Patirtį augančioje ir sėkmingai veikiančioje įmonių grupėje;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Dinamišką, savarankišką bei iššūkių pilną veiklą;
  • Gerą atmosferą darbe, draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Visas kokybiškam darbui reikalingas priemones.

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi ADAMPOLIS GROUP personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei kvalifikaciją.
strongest_in_lithuania

ADAMPOLIS – viena didžiausių komercinio transporto prekybos bendrovių Lietuvoje, įgaliotasis MAN Truck & Bus AG importuotojas šalyje
informacija apie ADAMPOLIS GROUP
3326 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
128
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2355 €
25% uždirba 2355-3022 €
25% uždirba 3022-3969 €
25% uždirba nuo 3969 €