Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „REHAU PRODUCTION LT“

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė)

Nuo 1300 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „REHAU PRODUCTION LT“

Darbo pobūdis

  • LR teisės aktų, reglamentuojančių darbuotojų saugą ir sveikatą, gaisrinę saugą, civilinę saugą išmanymas;
  • Aktyvus lankymąsis Bendrovės padaliniuose, kontroliuojant darbuotojų saugos ir sveikatos privalomų teisės aktų laikymąsi;
  • Užtikrinti Bendrovės darbų ir gaisrinės saugos įgyvendinimą bei vykdymo kontrolę;
  • Koordinuoti darbuotojų profesinės rizikos vertinimus, darbo aplinkos tyrimus;
  • Analizuoti nelaimingų atsitikimų darbe, nesaugių situacijų, galimai pavojingų įvykių bei profesinių susirgimų aplinkybes;
  • Rengti bei pildyti darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos norminius dokumentus;
  • Instruktuoti bei konsultuoti darbuotojus saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos norminių aktų nustatyta tvarka;
  • Organizuoti profesinės rizikos vertinimą įmonėje, rengti prevencijos priemones, koordinuoti ir kontroliuoti jų įgyvendinimą;
  • Organizuoti ir vesti darbų saugos mokymus įmonės darbuotojams;
  • Organizuoti ir įgyvendinti nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų prevenciją;
  • Dalyvauti planuotuose ir neplanuotuose išorinių institucijų patikrinimuose, darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis techninis arba inžinerinis išsilavinimas;
  • Būtina darbo patirtis darbų saugos bei gaisrinės saugos srityje;
  • Darbų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos specialisto pažymėjimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbo patirtis (pramoninėje) gamybinėje įmonėje;
  • Puikios lietuvių ir geros anglų kalbų žinios, vokiečių kalbos mokėjimas - privalumas.

Įmonė siūlo

  • Darbą socialiai atsakingoje įmonėje;
  • Puikias darbo sąlygas dinamiškoje kompanijoje;
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Konkurencingą darbo užmokestį bei visas socialines garantijas.

Pasiliekame teisę apie atrankos procesą informuoti tik atrinktus kandidatus.
Garantuojame konfidencialumą.

Atlyginimas

Nuo 1300 €/mėn. į rankas
13to atlyginimo galimybė, atsižvelgiant į darbo rezultatus.

„REHAU Group“ yra polimerų specialistė, kurios metiniai pardavimai siekia apie 3,5 mlrd. EUR. Nepriklausomoje privačioje įmonėje dirba apie 20 000 darbuotojų daugiau nei 170 vietų visame pasaulyje. Daugiau nei 70 metų REHAU dirba siekdama, kad polimeriniai gaminiai būtų lengvesni, patogesni, saugesni ir efektyvesni. Bendrovė gamina sprendimus statyboms, automobiliams ir pramonei bei tiekia savo naujoviškus produktus visame pasaulyje.
REHAU steigia pažangiausios gamybos įmonę Klaipėdoje, Lietuvoje. Gamykloje, kuri bus Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ), bus gaminamos grindų šildymo vamzdeliai.
Šiuo metu prie savo komados kviečiame prisijungti DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTĄ (-Ę).
informacija apie UAB „REHAU PRODUCTION LT“
3198 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius