Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nemuno banga“
More about company »

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė)

Lentvaris, Vilnius, Trakai - UAB „Nemuno banga“

Darbo pobūdis

Darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės ir civilinės saugos reikalavimų bendrovėje įgyvendinimas ir kontrolė;
Darbuotojų instruktavimas bei mokymų vedimas darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos srityse;
Nelaimingų atsitikimų, profesinių ligų tyrimas ir prevencija;
Profesinės rizikos šaltinių identifikavimas, prevencinių priemonių organizavimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (privalumas inžinerija);
Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas;
Priešgaisrinės saugos pažymėjimas;
LR įstatymų, reglamentuojančių profesinę sritį išmanymas;
Rusų kalbos mokėjimas;
Anglų kalbos mokėjimas – privalumas;
Darbo MS Office pagrindinėmis programomis vartotojo įgūdžiai;
Darbo patirtis gamybinėje įmonėje – būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą besiplečiančioje įmonėje;
Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
Kompetenciją ir atsakomybę atitinkantį motyvuojantį atlyginimą.

Darbo vieta: Kęstučio g. 1, Lentvaris, Trakų raj. (galimybė naudotis įmonės transporto paslaugomis važiuojant iš/į Vilniaus).
Darbo laikas: darbo dienomis nuo 07:30 iki 16:30 val.

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į darbo pokalbį pakviestus kandidatus.

UAB „Nemuno banga“ - daugiau nei 20 metų sėkmingai veikianti kompanija, gaminanti aukščiausios kokybės cigarečių filtrus.
Gamyboje naudojama naujausia, pasauliniu mastu pripažinta įranga ir technologijos bei aukščiausios kokybės žaliavos. Produkcija, gaminama Lietuvos, Bulgarijos ir Afrikos padaliniuose, eksportuojama į daugiau nei 30 pasaulio valstybių.
Įmonė plečiasi ir ieško motyvuotų darbuotojų, kurie nori prisijungti prie mūsų šaunios komandos.