Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Švykai“

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Švykai“

Darbo pobūdis:

  • Įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos funkcijų vykdymas kaip tai numato Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymas;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) bei priešgaisrinės saugos reikalavimų įgyvendinimo įmonėje organizavimas ir kontrolė pagal teisės aktus;
  • Organizuoti įmonės DSS norminių teisės aktų parengimą nustatyta tvarka bei jų vykdymą;
  • Organizuoti DSS mokymus, darbo vietų profesinės rizikos vertinimą;
  • Konsultuoti darbuotojus visais klausimais, susijusiais su darbuotojų sauga ir sveikata;
  • Vykdyti DSS auditus vykdomuose statybų projektuose.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbų saugos specialisto pažymėjimas (pageidautina visoms ūkinėms veikloms);
  • DS koordinatoriaus pažymėjimas privalumas;
  • Patirtis vykdant įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos funkcijas;
  • Darbo patirtis statybinėje įmonėje – privalumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje, draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
  • Augimo ir mokymosi galimybes;
  • Pagarba ir įsitraukimo kultūra paremtą bendravimą;
  • Atlyginimą, atitinkantį Jūsų darbo patirtį;

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB "Švykai" teikia specializuotas paslaugas infrastruktūros, pramonės, energetikos, komercinės paskirties ir kitų statinių statybos bei remonto projektuose. UAB "Švykai" teikiamos paslaugos: priešgaisrinis dažymas, antikorozinis padengimas, gelžbetonio remontas, futeravimas, gaisrinės saugos projektavimas, liejamos grindų dangos.
informacija apie UAB „Švykai“
1624 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
84
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1112 €
25% uždirba 1112-1484 €
25% uždirba 1484-1940 €
25% uždirba nuo 1940 €