Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS

700-1000 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

  • Darbuotojų instruktavimas darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos norminių aktų nustatyta tvarka;
  • Aktyvus lankymasis įmonės vykdomuose objektuose, kontroliuojant darbuotojų saugos ir sveikatos, gaisrinės saugos ir aplinkosaugos privalomų teisės aktų laikymąsi;
  • Nelaimingų atsitikimų, incidentų, profesinių ligų tyrimo medžiagos rengimas bei teikimas nustatyta tvarka;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos instrukcijų rengimas;
  • Neformalių mokymų organizavimas;
  • Darbo vietų profesinės rizikos vertinimo organizavimas, vykdymas ir koordinavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas (techninėje/ inžinerinėje srityje būtų privalumas);
  • Ne mažesnė nei 3 metų darbo patirtis gamybos ir/ arba statybos įmonėje;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto pažymėjimas;
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • Labai geros lietuvių kalbos žinios (anglų k. arba rusų k. žinios - privalumas);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Atsakingumas, komunikabilumas, iniciatyvumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Stabilų ir konkurencingą darbo užmokestį;
  • Profesinį tobulėjimą;
  • Galimybę įgyvendinti pokyčius ir tapti jų dalimi.

Atlyginimas

700-1000 €/mėn. į rankas
CVB client

Inovatyvi įmonė, savo srities lyderė, šiuo metu reorganizuojanti veiklą, darbui Panevėžyje ieško darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto.