Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
VšĮ „Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė“

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS

1100-1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - VšĮ „Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė“

Darbo pobūdis

  • organizuoti ir kontroliuoti darbų saugos, priešgaisrinės ir civilinės saugos bei radiacinės saugos reikalavimų vykdymą ligoninėje, rengti norminių dokumentų projektus;
  • rengti įstaigos veiklos planus ekstremalių situacijų atvejais;
  • tikrinti ir prižiūrėti, ar darbuotojams sudaromos saugios ir sveikos darbo sąlygos;
  • organizuoti ligoninės darbuotojų darbų saugos, gaisrinės ir civilinės saugos bei radiacinės saugos mokymą, pratybas bei atestavimą;
  • organizuoti saugos darbe, gaisrinės saugos instrukcijų ruošimą ligoninės padaliniuose, tikrinti jų kokybę, darbuotojų mokymą, instruktavimą;
  • tirti radiologinius incidentus ar avarijas, nelaimingus atsitikimus, nagrinėti jų atsiradimo priežastis bei aplinkybes;
  • organizuoti ir koordinuoti profesinės rizikos įvertinimo procesą ir procedūras.

Reikalavimai darbuotojui

  • ne mažesnė nei 2 metų darbų saugos ir sveikatos specialisto patirtis;
  • atsakingo už priešgaisrinę saugą bei atsakingo už darbų saugą pažymėjimai, atsakingo už radiacinę saugą asmens sveikatos priežiūros įstaigose pažymėjimas – būtų privalumas;
  • aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
  • teisės aktų, reglamentuojančių darbuotojų saugą ir sveikatą, radiacinę saugą išmanymas;
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • pareigingumas, organizuotumas, analitinis mąstymas, iniciatyvumas;
  • puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, pozityvumas.

Atlyginimas

1100-1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė jau 30 metų teikia skubią pagalbą ir aukšto lygio chirurgijos paslaugas visos Lietuvos gyventojams. Jungdami ilgametę patirtį ir didelę kompetencijų įvairovę, derindami mokslo bei technologijų inovacijas, specializuojamės ūmių būklių, sunkių traumų ir plataus profilio klinikinės chirurgijos srityse.
informacija apie VšĮ „Respublikinė Vilniaus universitetinė ligoninė“
2856 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
1959
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1676 €
25% uždirba 1676-2456 €
25% uždirba 2456-3520 €
25% uždirba nuo 3520 €