Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DS Smith Packaging Lithuania“
More about company »

DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS VADOVAS (-Ė) BALTIJOS ŠALIMS

Vilnius - UAB „DS Smith Packaging Lithuania“

Darbo pobūdis

Būti atsakingam už darbų saugos ir sveikatos strateginių iniciatyvų teikimą, politiką ir procedūras, ir už jų įgyvendinimą įmonėse.
Mokymų pravedimą ir nuolatinį darbuotojų saugos ir sveikatos užtikrinimą, rizikų vertinimą , pasiūlymų teikimą bei įmonių paruošimą ISO :2018 sertifikavimui.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas;
  • Ne mažiau nei 2 metų sveikatos ir darbuotojų saugos specialisto/vadovo patirtis tarptautinėje gamybinėje įmonėje – privalumas patirtis diegiant OHSAS arba ISO :2018 sertifikavimą;
  • Labai geros anglų ir lietuvių, kalbų žinios, rusų kalba – privalumas (žodžiu ir raštu);
  • Komunikabilumas, principingumas, atsakingumas;
  • Prezentacijos geri įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office);

Mes jums siūlome

Kompanija siūlo dinamišką darbą, komandiruotes, profesinius mokymus, geras darbo sąlygas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

DS Smith Plc pirmaujanti tarptautinė pakuotės iš perdirbto popieriaus tiekėja, gaminanti daugiau nei 16 milijardų dėžių per metus ir turinti daugiau nei 28 tūkstančius darbuotojų.
UAB DS Smith Packaging Lithuania didžiausia gofruotojo kartono gamintoja Lietuvoje ir Baltijos šalyse, į savo komandą Vilniuje kviečia veiklų darbuotoją.
Informacija apie UAB „DS Smith Packaging Lithuania“
1788 €
Vid. atlyginimas bruto
(100% didesnis už LT vidurkį)
202
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1185 €
25% uždirba 1185-1517 €
25% uždirba 1517-1913 €
25% uždirba nuo 1913 €
Vadovas: Katarzyna Monika Kala-Kowalska