Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ ''Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus''
More about company »

Darželio auklėtojos asistentė (-as)

Vilnius - VšĮ ''Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus''

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome energingo bei pozityvaus žmogaus "Darželio auklėtojos asistentės" pareigoms užimti. Jeigu tave domina ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymas ir priežiūra kviečiame jungtis prie "Mano darželio" komandos.

Reikalavimai

Išsilavinimas: aukštas koleginis;
Meilė vaikams;
Gebėjimas sudominti bei išlaikyti vaikų dėmesį;
Ankstyvojo amžiaus (iki 3 m.) vaikų raidos išmanymas;
Mokėjimas dirbti komandoje;
Puikios lietuvių kalbos žinios;
Noras dirbti bei tobulėti.

Privalumai:
Muzikinis, teatro, dailės ar šokio išsilavinimas;
Vaikų psichologijos išmanymas;
Darbo užsienio kalba patirtis;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Mes jums siūlome

Įdomų kūrybinį darbą;
Konkurencingą atlyginimą;
Tobulėjimo galimybes;
Visas socialines garantijas;

Atlyginimas: Pagal susitarimą

Kita informacija:
Laukiame jūsų gyvenimo aprašymo bei motyvacinio laiško.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus – tai vieta, kurioje vaikams saugu augti bei mokytis. Savo darbu siekiame sukurti draugišką aplinką vaikui, kuri padės jam su pasauliu susipažinti tyrinėjant, eksperimentuojant, diskutuojant bei kuriant.
Informacija apie VšĮ ''Vilniaus inžinerijos ir technologijų licėjus''
796 €
Vid. atlyginimas bruto
32
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 543 €
25% uždirba 543-738 €
25% uždirba 738-941 €
25% uždirba nuo 941 €
Vadovas: Vilma Daugėlienė