Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB "Permetidė"
More about company »

DAŽYKLOS DARBUOTOJA (-AS)

Nuo 480 Eur
Kaunas - MB "Permetidė"

Darbo pobūdis

Mūsų klientė, UAB "Pelly Baltic" - Švedų kapitalo įmonė įsikūrusi Garliavoje. Įmonės pagrindinė veikla yra vielinių bei metalinių baldų dalių, naudojamų virtuvės ir vonios balduose, spintose bei kitose sandėliavimo sistemose, kūrimas ir gamyba.
Prie komandos kviečia prisijungti DAŽYKLOS DARBUOTOJĄ

Darbo pobūdis:

Darbas miltelinėje dažykloje (užkabinti ir nukabinti detales);
Dažymo kokybės priežiūra.

Darbas 3 pamainomis:
I savaitė 6:00 - 14:30 val.,
II savaitė 14:30 - 23:00 val.,
III savaitė 23:00-06:00 val.).

Reikalavimai

Galimybė dirbti 3 pamainomis;
Atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

Ilgalaikį darbą patikimoje įmonėje;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 480 Eur atskaičiavus mokesčius

Personalo paieškos paslaugos jūsų patogumui.