UAB „PeopleHub“

Dažytojai pramonėje Norvegijoje

Nuo 3800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „PeopleHub“

Darbo pobūdis

Trumpalaikis projektas birželio 10 - liepos 1 dienomis, intensyviu darbo grafiku 3 savaitėms. Metalinių konstrukcijų dažymas. Darbas laivų doke Egersund mieste, Norvegijoje. Darbas prie naftos gręžimo platformos remonto. Reikalingi 2-4 dažytojai.
Darbas po 12 val per dieną, 7 dienas per savaitę. Atlyginimas kr 220-250 per valandą(priklausomai nuo kvalifikacijos) prieš mokesčius, 12% atostoginiai.

Reikalavimai darbuotojui

Dažytojo pramonėje patirtis
Anglų kalba
Atsakingas požiūris į darbo saugą
FROSIO sertifikatas privalumas

Įdarbinimas Norvegijos įmonėje pagal visus galiojančius įstatymus
Kompensuojamos kelionės išlaidos
Nemokamas apgyvendinimas
Nemokamas maitinimas
Suteikiami darbo rūbai ir įrankiai

Atlyginimas

Nuo 3800 €/mėn. į rankas

UAB "Peoplehub" yra Norvegiško kapitalo personalo nuomos paslaugas Norvegijoje teikiančios įmonės PeopleHub AS dukterinė įmonė Lietuvoje. UAB PeopleHub ieško darbuotojų, vykdo darbuotojų atrankas bei padeda praktiniais su įdarbinimu susijusiais klausimais. Specializuojamės statybų sektoriuje ir nuolatos ieškome motyvuotų darbuotojų.
Tinklalapis
Telf. pasiteirauti