UAB „Helisota“

Dažytojas (-a)

1053-1582 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Helisota“

Darbo pobūdis

  • Paruošti dažymui sraigtasparnių ir jų komponentų paviršius;
  • Pagal dažymo technologijų reikalavimus atlikti dažymo darbus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis (ne mažiau kaip 1 m.);
  • Rusų kalbos pagrindai;
  • Įvairių paviršių dažymo ir pasiruošimo dažymo darbams reikalavimų išmanymas;
  • Gebėti dirbti dažymo darbams naudojamais rankiniais ir mechaniniais įrankiais;
  • Dažymui naudojamų medžiagų, jų savybių, tarpusavio sąveikos išmanymas;
  • Glaistymo ir gruntavimo technologijų bei įrankių išmanymas.

  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Motyvuojantį ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Remiantis įmonės atlygio politika, mes siūlome konkurencingą darbo užmokestį nuo 1053 iki 1582 eurų intervale (bruto). Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.

Atlyginimas

1053-1582 €/mėn. neatskaičius mokesčių

HELISOTA, UAB

Avia Solutions Group

Helisota – tai kompanija, tarptautiniu mastu teikianti kompleksines sraigtasparnių techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Bendrovė yra pirmaujantis Mi-8, Mi-17, Mi-171 tipų sraigtasparnių aptarnavimo centras Baltijos šalyse. Būdama Europos aviacijos saugumo agentūros bei sraigtasparnių gamintojų Mil, Robinson R44, Eurocopter H120, H135 ir H145 sertifikuota organizacija, Helisota bendradarbiauja su įvairiais vyriausybiniais ir privačiais orlaivių operatoriais iš 25 pasaulio valstybių.
informacija apie UAB „Helisota“
3294 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1911 €
25% uždirba 1911-2458 €
25% uždirba 2458-3890 €
25% uždirba nuo 3890 €