You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Medienos era“

Dažytojas (-a)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Medienos era“

Darbo pobūdis

  • medinių baldų bei detalių gruntavimas, dažymas ir lakavimas;
  • dažymas aukšto slėgio pompa ir jos priežiūra;
  • dažomų gaminių kokybės užtikrinimas;
  • tvarkos iš švaros užtikrinimas darbo vietoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • patirtis gruntavimo, dažymo, lakavimo darbuose dirbant su medžiu;
  • gebėjimas dirbti komandoje, organizuotumas;
  • mokėjimas operatyviai reaguoti ir spręsti užduotis;
  • atsakingumas, pastabumas, kruopštumas.

Siūlome

  • darbą viena pamaina (nuo 07:00 iki 16:00 val.);
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • visas socialines garantijas;
  • tobulėjimo galimybes.

Kontaktinis asmuo:
Marius, tel. nr.: .

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
Yra galimybė dirbti viršvalandžius arba gauti apmokėjimą už atliktą darbą.

UAB „Medienos era LT“ yra sėkminga medžio masyvo ir kombinuotų baldų gamybos įmonė, priklausanti UAB „Medicare LT“ įmonių grupei, kurioje dirba daugiau nei 200 darbuotojų. Didžiąją produkcijos dalį eksportuojame į tokias šalis kaip Didžioji Britanija, Vokietija, Švedija, Šveicarija, Danija, Estija, Lenkija ir kitas.
informacija apie UAB „Medienos era“
1957 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1291 €
25% uždirba 1291-1706 €
25% uždirba 1706-2454 €
25% uždirba nuo 2454 €