Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „FPI Baltic“

Dažytojas baldų įmonėje

900-1300 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Kaunas - UAB „FPI Baltic“

Darbo pobūdis

Įmonei gaminančiai baldus užsienio rinkai, reikalingas apdailininkas (-ė) korpusinių baldų, jų detalių dažymui.

Reikalavimai darbuotojui

  • noras dirbti;
  • pareigingumas, atsakomybė.

Privalumai:
  • darbo patirtis (medžio, baldų, metalo dažymas) būtų privalumas;

Įmonė siūlo

  • visas socialines garantijas;
  • atlyginimą atitinkantį darbo rezultatus.

Atlyginimas: sutartinis.

Kita informacija:
Darbas pamainomis (rytinė, popietinė).

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. į rankas
Darbo atlygis priklauso nuo darbinės patirties ir aptariamas susitikimo metu.
strongest_in_lithuania

FPI Baltic – daugiau nei 19 metų rinkoje veikianti korpusinių ir minkštųjų baldų gamintoja viešbučiams, apartamentams, studentų namams bei kitoms apyvendinimo įstaigoms, dirbanti su verslo partneriais Norvegijoje, Danijoje, Olandijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose Europos šalyse ir taip pat įgyvendinanti kompleksinius interjero sprendimus Lietuvoje.
Verslo klientai gali užsisakyti pilną paslaugų paketą - nuo produktų vystymo ir konstravimo iki baldų gamybos ir surinkimo darbų. Privatiems klientams įmonė siūlo standartizuotus baldus, kurie pasižymi aukšta kokybe ir konkurencinga kaina. FPI Baltic veikla paremta orientacija į kliento poreikius ir nepriekaištingą aptarnavimą, nuolatinį profesinį tobulėjimą ir augimą, technologijų diegimą ir socialinę atsakomybę.
informacija apie UAB „FPI Baltic“
2475 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
142
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1981 €
25% uždirba 1981-2279 €
25% uždirba 2279-2675 €
25% uždirba nuo 2675 €