Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Marino projektai"
More about company »

DAŽYTOJAS (SKUBUS IŠVYKIMAS)

2200–2400 Eur
Užsienis: Vokietija - UAB "Marino projektai"

Darbo pobūdis

  • dažymas, lakavimas ;
  • užsakovas užsienio įmonė;
  • darbas Lietuvių brigadoje;
  • darbas komandiruotėje - užsienyje;
  • vykdyti užsienio užsakovo nurodymus.

Reikalavimai

  • panašaus darbo patirtis;
  • kruopštumas;
  • anglųarba vokiečių kalbos mokėjimas (privalumas);
  • noras dirbti ir užsidirbti;
  • pavestų užduočių sąžiningas vykdymas.

Mes jums siūlome

  • visas priemones ir sąlygas darbui komandiruotėje;
  • atlyginimas mokamas už išdirbtas valandas;
  • darbdavys Lietuvos įmonė;
  • visos garantijos, apgyvendinimas, kelionių bilietai
  • galimi dirbti viršvalandžiai.

Atlyginimas

2200–2400 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Laivuose ir pramoniniuose objektuose suvirinimo,ŠVOK,izoliavimo,skardinimo,interjero apdailos, baldų montavimo darbai.Personalo sk.tel.:.
svetainė:marinoprojects.com
Dirbame Vokietijoje,Suomijoje,Prancūzijoje,Olandijoje,Italijoje,Ispanijoje,Estijoje,Anglijoje,Islandijoje,Japonijoje ir kt.šalyse.