Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Refra"
More about company »

Dažytojas

Nuo 750 Eur
Vilnius - UAB "Refra"

Darbo pobūdis

  • Pagamintos produkcijos ruošimas dažymui;
  • Dažymas;
  • Pakavimas.

Reikalavimai

  • Noras dirbti;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Atsakingumas, savarankiškumas, pareigingumas, sąžiningumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;
  • Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Atlyginimas

Nuo 750 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Refra"

UAB "Refra"

UAB „Refra“ veiklą pradėjo 1995 metais ir yra viena pirmaujančių įmonių šaldymo agregatų (įrangos) gamybos srityje, tiekianti plataus asortimento produkciją, atsižvelgiant į bendrą rinkos poreikį, bei į individualius (nestandartinius) klientų projektus.
Įmonė tiesiogiai bendradarbiauja su didžiausiais Europos tiekėjais tokiais kaip Bitzer, Copeland, Guentner, AlfaLaval, Frascold, Dorin ir daugeliu kitų. 90 procentų produkcijos eksportuojama į Europą, NVS, Tolimųjų Rytų, Arabų ir kitas šalis.
Įmonėje dirba virš 200 aukštos kvalifikacijos specialistų.
Informacija apie UAB "Refra"
767 €
Vid. atlyginimas bruto
222
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marija Lanštein