Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „DECOR SERVICE“ offers job:

UAB „DECOR SERVICE“

DECOR SERVICE plėvelės gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų, naudojant pačias šiuolaikiškiausias technologijas, o tai ilgam laikui užtikrina optimalias kokybės charakteristikas ir eksploatacines savybes.

Naujos kartos smūgiams atsparios (apsauginės anti-bandit) plėvelės, pristatytos firmos DECOR SERVICE, skiriasi nuo ankščiau teikiamų daug aukštesniu sluoksniu koeficientu, aukštesne agdezija (prisiklijavimu) prie stiklo, stabilumu ir puikiu priešįbrėžiminiu padengimu, aukštu optiniu vientisumu.

JAV kompanijų gaminamos plėvelės užtikrins jūsų saugumą, o taip pat suteiks grožio ir išskirtinumo ne tik jūsų namams, bet ir biurui ar automobiliui.

Kompanija DECOR SERVICE siūlo daugybę įvairių atspalvių plėvelių, pradedant nuo tamsiausių ir baigiant šviesiausiais, suteikiant laisvę jūsų dizaino fantazijai.

Iš naujausių siūlomų plėvelių, DECOR SERVICE asortimente pasirodė plėvelės su klientų pageidaujamomis nuotraukomis, vaizdais ir ornamentais.

Company job ads