Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilokta"
More about company »

Degalinės - kebabinės vadovas (-ė) Kaune, Ateities pl. 50B

Kaunas - UAB "Vilokta"

Darbo pobūdis

  • Įmonės padalinio veiklų (Egas degalinės, bistro / KEBAB inn, parduotuvės) darbo organizavimas, koordinavimas ir kontrolė;
  • Personalo valdymas, komandos formavimas, apmokymai, motyvavimas;
  • Padalinio tikslų siekimas.

Reikalavimai

  • Vadovaujančio darbo patirtis;
  • Darbo prekybos įmonėje patirtis;
  • Mažmeninės prekybos ir/arba viešojo maitinimo taisyklių ir procesų išmanymas;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Gebėjimai valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas, priimti sprendimus, analitiškai vertinti bei apibendrinti veiklos rezultatus;
  • Tiksli ir greita orientacija kintančiose situacijose;
  • Komunikabilumas ir reprezentatyvi išvaizda, konfliktinių situacijų valdymas;
  • Puikios lietuvių kalbos bei geros anglų kalbos žinios;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office (įgudęs Excel vartotojas));
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Darbuotojams taikomas nuolaidas ir naudų paketą;
  • Patogią, jaukią ir šiuolaikišką darbo aplinką;
  • Visada laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB "Vilokta" - "egas" prekiniu ženklu degalinių tinklą valdanti lietuviško kapitalo įmonė, 21 metus sėkmingai veikianti Lietuvoje. Įmonės kolektyvą sudaro virš 50 darbuotojų.

Veiklos sritys:
  • Mažmeninė prekyba automobilinėmis LPG ir PRO dujomis
  • Degalinių parduotuvės Vilniuje ir Kaune (esame "Aibė" aljanso nariai)
  • Bistro veikla ( "KEBAB inn" kebabai, "ARABICA" kava)
  • Automobilių plovyklos (automatinės, savitarnos ir TIR)
  • Motelis
  • BOSCH autoserviso veikla
  • Automobilinių dujų įrangų montavimas ir remontas