Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Regusa“

Degalinės operatorius (-ė)

700-850 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kazlų Rūda, Marijampolė - UAB „Regusa“

Darbo pobūdis

Prie mūsų komandos kviečiame prisijungti degalinės operatorių (-ę)!

Jūsų laukia dinamiškas ir įdomus darbas, kuriame būsite atsakingas už įvairias darbo sritis ir daug bendrausite su žmonėmis.

Neturinčius patirties - apmokome bei padedame gauti darbui reikalingus kvalifikacinius pažymėjimus.

Darbo pobūdis:
  • Degalų ir kitų prekių aktyvus pardavimas;
  • Malonus ir mandagus klientų aptarnavimas pagal įmonės nustatytus standartus;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Prekių priėmimas ir išdėstymas į lentynas;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas degalinės viduje;
  • Rūpinimasis degalinės aplinka.

Darbas pamainomis nuo 07 iki 21 val. arba nuo 07 iki 22 val., darbas pagal slenkantį darbo grafiką.

Reikalavimai

  • Galimybė dirbti pamainomis;
  • Darbštumas, sąžiningumas ir komunikabilumas;
  • Darbo patirtis kasos aparatu ir (ar) klientų aptarnavimo srityje būtų laikoma privalumu;
  • Orientacija į klientą ir rezultatus.

Mes jums siūlome

  • Stabilų, laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Ilgalaikį, neterminuotą darbą;
  • Lankstų darbo grafiką su slenkančiomis pamainomis;
  • Galimybę derinti darbo grafiką su mokslo ar kitos veiklos grafiku;
  • Galimybę pasirinkti darbo vietą;
  • Neturinčius patirties - apmokome.

Mūsų suteikiamos naudos:
  • Apmokymai ir darbui reikalingų kvalifikacinių pažymėjimų suteikimas;
  • Darbuotojo nuolaidų kortelės;
  • Galimas dalinis kelionės į darbą išlaidų kompensavimas.

Atlyginimas

700-850 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Regusa" yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais degalinių Lietuvoje. Ji valdo 5-ias degalines suvalkijos regione.

Apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje
informacija apie UAB „Regusa“
856 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.