Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Viada LT"
More about company »

Degalinės operatorius (-ė) Vilniuje

Vilnius - UAB "Viada LT"

Darbo pobūdis

Prie mūsų komandos kviečiame prisijungti degalinės operatorių (-ę) Vilniuje.

Jūsų laukia dinamiškas ir įdomus darbas, kuriame būsite atsakingas už įvairias darbo sritis ir daug bendrausite su žmonėmis.

Mes Jus apmokysime ir suteiksime darbui reikalingus kvalifikacinius pažymėjimus.

Darbe Jūs turėsite:
  • mandagiai aptarnauti klientus pagal įmonės nustatytus standartus
  • vykdyti aktyvius prekių ir paslaugų pardavimus
  • dirbti kasos aparatu
  • rūpintis degalinės vidaus patalpomis ir aplinka

Reikalavimai

  • komunikabilumas ir sąžiningumas
  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas

Mes jums siūlome

  • galimybę dirbti arčiau namų
  • patirtį didelėje ir augančioje įmonėje
  • apmokymus ir reikalingus kvalifikacinius pažymėjimus
  • specialias įmonės nuolaidas
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (galioja ir ne darbo metu)
  • kitas papildomas motyvacines priemones

VIADA - tai daugiau nei 120 degalinių Lietuvoje bei 70 degalinių Latvijoje jungiantis degalinių tinklas, reprezentuojantis VIADA prekinį ženklą bei vykdantis tiek mažmeninę, tiek didmeninę prekybą degalais.
Informacija apie UAB "Viada LT"
1009 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
1175
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 771 €
25% uždirba 771-925 €
25% uždirba 925-1121 €
25% uždirba nuo 1121 €
Vadovas: Vytautas Karlavičius