Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Alauša“

Degalinės operatorius

800-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Alauša“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos pastiprinimo mūsų degalinėse Vilniaus mieste (Kalvarijų g. 204G, Kirtimų g. 23, Pelesos g. 1)!
Mandagus ir greitas klientų aptarnavimas, prekių ir paslaugų pardavimas, darbas kasos aparatu, apskaitos ataskaitų ruošimas, rūpinimasis degalinės vidaus patalpomis.
Taip pat ieškome degalinės darbuotojų - degalinės aplinkos priežiūrai.

Reikalavimai

Išsilavinimas: Vidurinis su profesine kvalifikacija "degalinės operatorius".
Sugebėjimai: darbo kompiuteriu įgūdžiai, moka dirbti kasos aparatu, darbų saugos instrukcijų žinojimas. Degalinės operatoriaus pažymėjimas ir darbo aptarnaujant klientus patirtis - privalumas.
Vairuotojo pažymėjimas - B kategorija.

Mes jums siūlome

Siūlome darbą patogiu slenkančiu grafiku, bei reikalingus kvalifikacinius pažymėjimus.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Numatomi priedai prie atlyginimo

Mažmeninė ir didmeninė prekyba naftos produktais.
informacija apie UAB „Alauša“
951 €
Vid. atlyginimas bruto
149
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 788 €
25% uždirba 788-905 €
25% uždirba 905-1049 €
25% uždirba nuo 1049 €