Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Circle K Lietuva“
More about company »

Degalinės vadovo pavaduotojas (-a) (terminuota sutartis)

Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Druskininkai - UAB „Circle K Lietuva“

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie Circle K Lietuva degalinių
komandos gausios ir tapti reikšminga jos dalimi!
Taip, mūsų darbas kupinas bendravimo su žmonėmis, veiksmo, malonių ir auginančių akimirkų. Kiekviena diena yra skirtinga, dinamiška, įdomi ir pilna didesnių ar mažesnių uždavinių.

Kaip degalinės vadovo pavaduotojas, jūs būsite ne tik geros darbo atmosferos dalimi, tačiau ir jos kūrėjas (-a).
Prisidėsite prie komandos ugdymo ir įtraukimo, įsimintinų klientų patirčių formavimo. Jūs turite galią kurti malonų atokvėpį klientams ir tapti įkvepiančios misijos dalimi.

Jei tu esi patikimas, atsakingas, energingas ir malonus, šiltas bendravimas yra tavo bruožai. Tuomet mes su džiaugsmu įdarbinsime tavo bruožus, na ir dar keletą svarbių įgūdžių 😊

Degalinės vadovo pavaduotojas:
  • Aptarnauja degalinės klientus;
  • Užsako, priima ir grąžina prekes;
  • Prižiūri prekes prekybos vietose;
  • Atlieka inventorizacijas;
  • Dirba su kasos aparatu ir atlieka visas kasos aparato dienos ataskaitas;
  • Dalyvauja pardavimų skatinimo akcijose;
  • Apmoko naujus operatorius-pardavėjus;
  • Dalyvauja darbuotojų susirinkimuose, mokymuose bei kituose įmonės organizuojamuose projektuose, renginiuose

Reikalavimai

  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Darbas aptarnavimo srityje -privalumas

Mes jums siūlome

Esi komunikabilus, kūrybiškas ir atsakingas? Tau patinka siekti rezultato ir tu mėgsti dirbti komandoje? Prisijunk prie Circle K komandos!

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomai mokamos mėnesinės premijos, kurios priklauso nuo individualių ir komandinių rezultatų.

UAB Circle K Lietuva yra viena iš mažmeninės prekybos naftos produktais lyderių Lietuvoje. Ji valdo 88-ių degalinių tinklą: 77 visapusio aptarnavimo Circle K degalines ir 11 automatinių Circle K Automat degalinių.
Apsilankykite mūsų internetiniame puslapyje www.circlek.lt/dirbkpasmus
informacija apie UAB „Circle K Lietuva“
869
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.