Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Viada LT“

Degalinių operatorius (-ė) Vilniuje, Gariūnų g.

1200-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Lentvaris - UAB „Viada LT“

Darbo pobūdis:

  • Mandagus klientų aptarnavimas pagal įmonės nustatytus standartus;
  • Aktyvus prekių ir paslaugų pardavimų vykdymas;
  • Darbas su kasa;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas degalinės patalpose;
  • Darbas pamainomis, pamainų trukmė – iki 12 val., degalinės darbo laikas 00-24 val.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Komunikabilumas ir sąžiningumas;
  • Darbo su kasa patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę dirbti arčiau namų;
  • Papildomą sveikatos draudimą (suėjus 6 mėn. darbo stažui);
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • Paskatinimą išdirbus 3, 6 ir daugiau mėnesių;
  • Apmokymus ir reikalingus kvalifikacinius pažymėjimus;
  • Specialias įmonės nuolaidas;
  • Patirtį didelėje ir augančioje įmonėje;
  • Kitas papildomas motyvacines priemones;
  • Darbo grafiko derinimą su studijomis ar kita veikla, galimybę dirbti ne pilnu etatu.

Daugiau informacijos telefonu: .

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

VIADA - tai daugiau nei 120 degalinių Lietuvoje bei 70 degalinių Latvijoje jungiantis degalinių tinklas, reprezentuojantis VIADA prekinį ženklą bei vykdantis tiek mažmeninę, tiek didmeninę prekybą degalais.
informacija apie UAB „Viada LT“
1419 €
Vid. atlyginimas bruto
1099
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 988 €
25% uždirba 988-1202 €
25% uždirba 1202-1520 €
25% uždirba nuo 1520 €