UAB „Saurida“

Degalinių tinklo vadovas (-ė)

3300-4500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Saurida“

Darbo aprašymas

  • Degalinių visų produktų bei paslaugų pelningas veiklos vystymas;
  • Plėtros ir atnaujinimo planų parengimas ir įgyvendinimas;
  • Biudžetų detali analizė, pasiūlymų bei išvadų teikimas;
  • Naujų produktų ir paslaugų paieška ir įvedimas;
  • Vadovavimas komandai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (verslo valdymas/ekonomika);
  • Ne mažesnė nei 2 metų sėkmingo vadovavimo patirtis;
  • Verslo valdymo įrankių išmanymas, teisingas metodų taikymas;
  • Proaktyvumas ir stipri orientacija į rezultatą;
  • Puikūs komunikaciniai ir derybiniai gebėjimai;
  • Ekonominės žinios, bei gebėjimas analizuoti veiklos rezultatus.

Mes siūlome

  • Darbą , kuriame daug iššūkių ir kūrybos;
  • Visas darbui reikalingas priemones, patrauklų motyvacinį paketą;
  • Plačias savirealizacijos galimybes.
  • Darbą, kurio metu reikėtų daug keliauti po Lietuvą, diegti naujoves ir džaiugtis rezultatais.

Įmonė siūlo

Transportas

Darbo automobilis asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

3300-4500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus atlyginimo dydis ir motyvacijos paketas aptariami pokalbio dėl darbo metu.

UAB "Saurida" - lietuviško kapitalo bendrovė, veiklą pradėjusi 1997 m. Pagrindinė veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba naftos produktais , valdome 43 degalinių tinklą, turime 3 medienos apdirbimo gamyklas, esame lyderiai dujinių šildymo sistemų pajungime , turime apie 25 000 dujų vartotojų. Lietuvoje ir ne tik savo transportu pristatome įvairius krovinius.
Ir visa tai atlieka virš 500 įmonės darbuotojų. Esame darbštūs, žingeidūs, mums patinka iššūkiai ir mums sekas!
See all ads of this company (16)
informacija apie UAB „Saurida“
1009 €
Vid. atlyginimas bruto
320
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 793 €
25% uždirba 793-889 €
25% uždirba 889-1159 €
25% uždirba nuo 1159 €