UAB „Amandus LT“

Degustacinių vakarienių padavėja (-as)

4,50 €/val. Į rankas
Vilnius - UAB „Amandus LT“

Darbo pobūdis

Restoranui su ne itin didele, bet stabilia ir ilgalaike komanda, ieškome padavėjo darbui degustacinių vakarienių metu. Darbo pobūdis - paruošti salę pagal vakaro rezervacijas, pasitikti svečius, nurinkti staliukus ir visokeriopa pagalba kolegoms vakarienės metu.

Reikalavimai darbuotojui

Ko tikimės:
  • patirties ir bendro suvokimo, kas yra geras ir šiltas aptarnavimas;
  • Puikios anglų kalbos, o papildomų kalbų žinojimas - didelis privalumas
  • Gebėjimo ir noro dirbti komandoje, nes mūsų restoranas paremtas komandiniu darbu.

Įmonė siūlo

Ką siūlome:
  • darbą degustacinėse vakarienėse užimtame ir puikiai vertinamame restorane;
  • Galimybę po pusmečio tapti restorano administratoriumi ir pakeisti ar papildyti darbo pobūdį;
  • Darbą kol kas nuo trečiadienio iki šeštadienio, galimi variantai tiek pilnam etatui, tiek ir daliniam;
  • Valandinį atlyginimą 4,50 į valandą atskaičius mokesčius.

Atlyginimas

4,50 €/val. į rankas

UAB "Amandus LT"
informacija apie UAB „Amandus LT“
1736 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.