Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "nSoft"
More about company »

Delphi programuotojas (-a)

Vilnius - UAB "nSoft"

Darbo pobūdis

IT sistemų kūrimas Delphi kalba;
Darbas su SQL tipo duomenų bazėmis.

Reikalavimai

Patirtis programuojant Delphi programavimo kalba;
Patirtis rašant SQL užklausas.

Būtų privalumas:
Apskaitos žinios;
Techninės įrangos programavimo patirtis (įrenginiai jungiami per USB, RS232 ir pan.).

Mes jums siūlome

Karjeros galimybes;
Nemokamą kavą, arbatą ir saldumynus darbo metu;
Nemokamą sporto klubo abonementą;
Įmonės šventinius renginius;
Visas reikalingas darbo priemones;
Įdomius projektus ir darbą su žinomomis įmonėmis Lietuvoje;
Darbą greitai augančios įmonės draugiškame kolektyve;
Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo darbo patirties ir rezultatų.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti
UAB "nSoft"

UAB "nSoft"

„nSoft“ - tarptautinė informacinių technologijų bendrovė, teikianti efektyvius verslo valdymo sprendimus Lietuvoje, Lenkijoje ir Baltarusijoje. Per daugiau nei dešimt sėkmingų gyvavimo metų užsitarnavome patikimo partnerio vardą, o mūsų profesionalus požiūris, lankstumas ir ilgalaikių santykių kūrimas lėmė sparčiai augančius mūsų ir klientų veiklos rezultatus.

Keli mūsų klientai: garsūs restoranai „Dublis“, „Dine“, „SweetRoot“, „Time“, sporto klubų ir laisvalaikio centrai „Impuls“, "Druskininkų vandens parkas" ir daug kitų.

Savo klientams diegiame sprendimus, kurie apima pažangias verslo valdymo ir apskaitos technologijas, praėjimo kontrolės ir bilietų platinimo sprendimus.

Mūsų tikslas - kad kiekvienas „nSoft“ komandos narys džiaugtųsi dirbdamas įdomų, iššūkių pilną ir rezultatyvų darbą.
Informacija apie UAB "nSoft"
1113 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Lukas Radvilavičius