Job in Logistics

Derybų specialistas (darbas su potencialiais klientais, rusų k.)

1200-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Job in Logistics

Darbo pobūdis

  • darbas su potencialiais klientais (ieškoti nereikia) tikslu sudaryti bendradarbiavimo / partnerystės sutartį;
  • derybų vedimas, įmonės teikiamų transporto ir logistikos paslaugų pristatymas Rusijos, Baltarusijos ir kitų NVS šalių klientams;
  • komercinių pasiūlymų teikimas, sutarčių derinimas ir pasirašymas;
  • glaudžių verslo ryšių su klientais palaikymas;
  • įmonės atstovavimas verslo susitikimuose ir renginiuose;
  • nuolatinė klientų poreikių analizė, pokyčių valdymas, klientų aptarnavimo monitoringas;
  • darbo rezultatų analizė;

Reikalavimai darbuotojui

  • darbo patirtis pardavimų srityje transporto / logistikos sektoriuje NVS (Rusijos ir Baltarusijos) rinkose ne mažiau 2 m.;
  • asmeniniai pasiekimai dirbant sus NVS regiono įmonėmis verslo ryšių palaikymo srityje;
  • komunikabilumas, empatija kitokio mentaliteto asmenims;
  • patirtis analizuojant verslo subjekto pateiktus duomenis, sudarant pasiūlymus logistikos paslaugų konkursams;
  • gebėjimas išlaikyti dalykinius santykius su klientais;
  • pozityvumas, iniciatyvumas, puikūs derybų įgūdžiai;
  • nepriekaištingas rusų kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu, anglų k. - didelis privalumas;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė Jums siūlo

  • atsakingą darbą sėkmingoje, stambioje kompanijoje;
  • profesinių ambicijų realizavimo galimybes;
  • konkurencingą atlygio paketą;
  • profesionalią, draugišką, dirbančią dėl bendro tikslo kolegų komandą.

Konfidencialumą garantuojame.

Atranką pradėsime vykdyti anksčiau nei baigsis skelbimo galiojimo laikas.
Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.
Dėkojame visiems susidomėjusiems.

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. į rankas

Darbo pasiūlymai logistikos, transporto sektoriaus specialistams. Nuolat ieškome gabių žmonių, kurie domisi savo karjeros galimybėmis pirmaujančiose užsienio ir Lietuvos įmonėse.

Informacija telefonu: (8~5) 23 45 319

Mūsų klientė – daugiau kaip 10 m. transporto ir logistikos paslaugas teikianti įmonė, turinti platų partnerių tinklą, teikianti krovinių gabenimo paslaugas sausumos (automašinomis, geležinkeliais), vandens ir oro transporto priemonėmis, teikianti sandėliavimo, pakavimo, rūšiavimo ir kitas paslaugas. Šiuo metu įmonė ieško iniciatyvaus, ambicingo specialisto, puikiai išmanančio transporto / logistikos sektorių ir darbo su NVS regionų klientais ypatumus.
informacija apie Job in Logistics
3
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2022 m.