Dėstytojas-mokymosi patirčių kūrėjas

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month

Darbo pobūdis

Jei mąstai apie tai, kad tradicinis mokymasis turėtų keistis ir virsti prasmę kuriančiomis patirtimis, kviečiame prisidėti prie svarbios misijos - jaunosios kartos ugdymo ir jos kompetencijų formavimo.
Didžiausia šalyje nevalstybinė aukštoji mokykla Socialinių mokslų kolegija (SMK) renka kūrybiškai,
inovatyviai ir pažangiai mąstančių dėstytojų komandą, kartu su studentais tapsiančią mokymo(si)
proceso bendrakūrėjais.

leškome dėstytojų, turinčių profesinę patirtį verslo, vadybos, teisės, finansų, rinkodaros ir reklamos,
komunikacijos, turizmo, žmonių išteklių valdymo, pardavimų, informacinių technologijų, video kūrybos,
dizaino, kosmetologijos, sveikos gyvensenos, mados, logistikos bei kūrybinių industrijų srityse.

Darbo vieta viename iš šių miestų: Vilnius, Kaunas.

Reikalavimai

  • ne žemesnis nei magistro kvalifikacinis laipsnis;
  • dėstymo/mokymo darbo patirtis (formalus ir neformalus švietimas, ugdomoji lyderystė);
  • anglų kalbos žinios (ne žemesniu nei B2 lygiu);
  • komunikabilumas, gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti;
  • inovatyvus požiūris, mokėjimas naudotis šiuolaikinėmis technologijomis;
  • kūrybiškas, adaptyvus mąstymas;
  • empatija, gebėjimas valdyti ir įkvėpti auditoriją;
  • pareigingumas ir atsakomybė.

Mes siūlome

  • galimybę kurti švietimo sistemos pokyčius; prasmingą ugdomąją veiklą;
  • modernią ir inovatyvią darbo aplinką;
  • draugišką, nuolat tobulėjančią ir šiuolaikišką komandą;
  • kūrybos laisvę;
  • galimybę nuolat kelti kvalifikaciją ir tobulėti;
  • stažuotes ir kvalifikacijos kėlimo galimybes užsienyje;
  • atlyginimą nuo 2000 eur/mėn. (iki mokesčių).

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Socialinių mokslų kolegija yra didžiausia Lietuvoje nevalstybinė aukštoji mokykla, veikianti nuo 1994 metų. Įsikūrusi Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Kolegija siūlo platų studijų programų pasirinkimą informatikos, sveikatos, menų, verslo ir viešosios vadybos, teisės, socialinių mokslų studijų krypčių grupėse.

Kodėl SMK?
Tai išskirtinė kūrybiškų ir laisvai mąstančių žmonių bendruomenė, kurioje bręsta idėjos, kuriamos naujos žinios, formuojasi ilgalaikiai santykiai. Kolegijoje vystomas alternatyvus mokslo modelis, derinantis praktinių ir teorinių žinių suteikimą su individualumo svarba, nuolatine asmenybės raida bei saviugda. Nekasdieniškos, įdomios, išsiskiriančios studijos kuria modernų požiūrį ne tik į mokslą, bet ir pačią studijų aplinką, o stipri vertybių platforma padeda sukurti unikalų asmenybės identitetą, kuris skatina generuoti idėjas ir mąstyti kitaip, nepaisant tradicinių ribų.