Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Iterato“
More about company »

DevOps inžinierius / IT Sistemų Administratorius

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Iterato“

Darbo pobūdis

Darbas jaunoje veržlioje programuotojų komandoje;
Pagalba programuotojams automatizuojant diegimo, testų procesus;
50+ serverių infrastruktūros priežiūra;
Naujų serverių / infrastruktūros planavimas / valdymas;
Naujų sprendimų / optimizavimo užduotys;
Darbas su Linux serveriais;
MySQL, PHP, Composer, Nginx, Apache, Redis, Memcached, ELK, Jenkins, Gitlab, etc. priežiūra.

Reikalavimai

2+ metų patirtis prižiūrint linux serverius;
Noras nuolat tobulėti, rasti vis geresnius sprendimus;
Mokėjimas bendrauti / koordinuoti tarptautinės komandos dalyvius;
Noras turėti viską up-to-date, high-end čia ir dabar;
DevOps praktikų žinojimas didelis privalumas;
Darbo patirtis su programuotojų komandom, automatizuotais diegimais didelis privalumas.

Mes jums siūlome

Ambicingą programuotojų kolektyvą, neleisiantį nuobodžiaut;
Derinamą darbo laiką;
Patogiai įrengtą ofiso aplinką;
Pilną puodelį kavos ar arbatos;
Vietoje gamintus pietus penktadieniais;
Mokymus ir komandos išvykas kelis kartus per metus;
Worcation išvykas kartą per metus;
Galimybę dirbti su pagrindiniais telekomunikacijų rinkos dalyviais;
Įvairialypes užduotis leidžiančias tobulėti;
Stabilų ir aukštą atlyginimą.

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

Iterato is a highly experienced team dedicated to providing software development solutions.
Through flexible requirement analysis, comprehensive documentation and responsive testing we create customized applications that can be incorporated with current or new infrastructure and systems.
Iterato is committed to helping its clients achieve new functionality and make their business processes more effective.
Informacija apie UAB „Iterato“
2226 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1287 €
25% uždirba 1287-2092 €
25% uždirba 2092-3404 €
25% uždirba nuo 3404 €
Vadovas: Vilnius Ramanauskas