AB „LITGRID“

Diagnostikos grupės vadovas (-ė)

Nuo 3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB „LITGRID“

Darbo pobūdis

Šiuo metu prie Infrastruktūros priežiūros centro komandos (galima darbo vieta – Kaune, Panevėžyje, Alytuje), kviečiame prisijungti diagnostikos grupės vadovą(-ę), kuris (-i) bus atsakingas (-a) už Infrastruktūros priežiūros centro Diagnostikos grupės veiklą.

Darbo pobūdis:

  • įgyvendinti Bendrovės 400 -110 kV perdavimo tinklo objektų įrenginių bandymų ir diagnostikos, teisės aktuose, standartuose, numatytus reikalavimus;
  • vadovauti Diagnostikos grupei, užtikrinant darbuotojų saugų darbą, aplinkosaugos reikalavimų įgyvendinimą;
  • formuoti Diagnostikos grupės perspektyvinius ir metinius veiklos planus, sąnaudų ir investicijų biudžetus, kontroliuoti ir efektyvinti grupės veiklą;
  • analizuoti ir teikti siūlymus Bendrovės vadovybei, perimant kitų šalių analogiškų padalinių ir diagnostikos veiklos patirtį, diagnostinių darbų apimčių veiksmingumui ir perdavimo tinklo įrenginių darbo patikimumui didinti;
  • dalyvauti perdavimo tinklo operatorių tarptautinių specializuotų grupių ir kitų tarptautinių komitetų veikloje, perimant gerąją perdavimo tinklo įrenginių bandymų ir diagnostikos patirtį ir diegiant ją bendrovėje;
  • konsultuoti perdavimo tinklo įrenginius eksploatuojančius inžinierius, pagal gautus įrenginių diagnostikos ir bandymų rezultatus, dėl tolimesnių veiksmų, eksploatuojant konkrečius įrenginius.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis elektrotechninis išsilavinimas;
  • ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis eksploatuojant, derinant naujus 35 – 400 kV įrenginius;
  • teisės aktų, reglamentuojančių elektros energetikos objektų įrenginių eksploatavimą, bandymus ir diagnostiką, žinojimas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • geras anglų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • atsakingumas, orientacija į rezultatą, bendravimo su komanda ir išorės interesantais įgūdžiai;
  • gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti Diagnostikos grupės veiklą.

Privalumai:

  • vadovaujamo darbo patirtis statant ar eksploatuojant 35-400 kV įtampos transformatorių pastočių, elektrinių skirstyklų pagrindinius įrenginius;
  • elektrotechnikos darbuotojo AK kategorija.

Jei vis dar skaitai šį darbo pasiūlymą, mes tikimės, kad rimtai sudominome. Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:

  • galimybę prisidėti prie unikalių šalies ir tarptautinės svarbos projektų;
  • palikti savo žymę įgyvendinant Lietuvos energetinę nepriklausomybę;
  • dirbti įdomų, praturtinantį ir ugdantį darbą ateities energetikos centre kartu su geriausiais savo srities ekspertais;
  • vidinius ir išorinius mokymus, kursus ir narystę profesinėse organizacijose;
  • galimybę lanksčiai dirbti iš biuro ir iš namų;
  • papildomas apmokamas atostogas ir apmokamą neatvykimą į darbą ligos atveju;
  • darbo užmokestį nuo 3000 iki 3900 EUR (su mokesčiais) ir finansinis skatinimas pagal Litgrid AB vidinę tvarką, priklausančią nuo bendrovės ir individualių tikslų pasiekimo.

Atlyginimas

Nuo 3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Litgrid“ – energetikos ateities centras. Įgyvendiname strateginius projektus ir rūpinamės šalies energetikos ateitimi. Čia dirbantys žmonės geriausiai žino, kaip sektorius atrodo dabar, ir koks jis bus po dešimtmečio ar net vėliau. Esame vienintelė komanda, kuri vienu metu vykdo skirtingas nacionalinio masto misijas: užtikriname stabilų šalies energetikos sistemos darbą, jungiame Lietuvos ir Europos elektros infrastruktūrą, kuriame naujus, inovatyvius sprendimus, nuo kurių priklausys ilgalaikė Lietuvos energetikos sektoriaus veikla. Šias misijas drauge įgyvendina daugiau kaip 370 „Litgrid“ specialistų ir specialisčių, dirbančių visoje Lietuvoje ir pagrindiniame biure Vilniuje. Kartu kasdien puoselėjame atsakomybės, dialogo ir pasitikėjimo kultūrą – tokią, kurioje norisi būti ir veikti.

„Litgrid“ yra lygias galimybes puoselėjanti bendrovė. Esame atviri visiems (-oms) kandidatams (-ėms), nediskriminuodami jų lyties, rasės, religijos, seksualinės orientacijos, amžiaus, negalios ar kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių. Mums svarbiausi naujų komandos narių gebėjimai ir stipri motyvacija būti „Litgrid“ komandos dalimi.

Su mūsų Lygių galimybių politika ir tvarkos aprašu kviečiame susipažinti skiltyje „Litgrid žmonės” ()

Prisijunk prie mūsų komandos!
informacija apie AB „LITGRID“
408
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2021 m.