Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "DEPO DIY LT"
More about company »

Didelių užsakymų pardavėjas (-a) Klaipėdoje

Klaipėda - UAB "DEPO DIY LT"

Darbo pobūdis

  • Kompleksinių prekių ir paslaugų pardavimas klientams parduotuvėje
  • Pardavimo pasiūlymų ir konkursų pasiūlymų rengimas
  • Prekių užsakymų priėmimas ir pristatymo užtikrinimas

Reikalavimai

  • Į klientą orientuota, pozityvi ir dėmesinga asmenybė
  • Bent 1 metų pardavimo darbo patirtis
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Išmanymas apie statybines ir apdailos medžiagas

Mes jums siūlome

  • Gerą atlyginimą ir socialines garantijas
  • Dinamišką darbą augančioje įmonėje

Kreipkis!

DEPO - namams, sodui, remontui.

Mūsų parduotuvės mastai yra įkvepiantis iššūkis profesionaliems, tikslingai dirbantiems ir ryžtingiems žmonėms. Pasinaudok galimybe atskleisti savo gebėjimus!
Įmonėje vid. atlyginimas 765€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)