Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ignitis grupė“
More about company »

DIDMENINĖS PREKYBOS EKSPERTAS (-Ė) (TRADER/ANALYST)

Vilnius - UAB „Ignitis grupė“

Darbo aprašymas

  • Prekyba finansiniais instrumentais elektros biržoje (Nasdaq) ir OTC;
  • Pardavimų portfelio draudimas ateities kontraktais, vertinimas ir rezultatų skaičiavimas;
  • Komunikacija su pardavimų komandomis Lietuvoje ir Latvijoje;
  • Kainodaros vystymas ir nestandartinių produktų vertinimas;
  • Elektros, naftos, anglies, dujų, ATL rinkas veikiančių veiksnių ekspertinė ir statistinė analizė;
  • Didmeninės prekybos vidinių ataskaitų ruošimas, veiklos procesų tobulinimas.

Reikalavimai

  • Studijos aukštojoje mokykloje (ekonomikos, finansų, matematikos, statistikos arba panašaus profilio programose);
  • Domėjimasis ekonomika, žaliavų ar finansų rinkomis;
  • Prekybos patirtis elektros, kitų žaliavų, akcijų ar valiutų biržoje būtų privalumas;
  • Ekonometrijos, statistinės analizės žinios ir praktinio taikymo patirtis;
  • Puikios MS Excel ir VBA žinios bei darbo patirtis.;
  • Programavimo kalbos (R, Python, Matlab ar pan.) mokėjimas ir darbas su duomenų bazėmis būtų privalumas;
  • Dėmesys detalėms, tikslumas, iniciatyvumas ir atsakingumas;
  • Puikios anglų kalbos (raštu ir žodžiu) žinios.

Papildoma informacija

  • Savęs realizacija, kaip prekybos ekspertas (trader) ir žaliavų rinkų analitikas;
  • Praktinis duomenų analitiko įgūdžių pritaikymas analizuojant rinkų tendencijas ir vystant kainodarą (pricing);
  • Puikios darbo sąlygos įmonėje valdomoje pagal tarptautinius vadybos standartus;
  • Draugiška ir tobulėti skatinanti profesionalų komanda

KAS YRA „LIETUVOS ENERGIJOS TIEKIMAS“?

„Lietuvos energija“ – patronuojanti grupės bendrovė atsakinga už skaidrų įmonių grupės veiklos valdymą ir koordinavimą bei efektyvumo didinimą, grynindama veiklas ir siekdama sukurti stiprią ir tvarią komercinę organizaciją, nuo spalio 1 dienos elektros ir dujų tiekimo gyventojams veiklas perduoda „Lietuvos energijos tiekimui“.