Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „NITRO LT“

Didmeninės prekybos vadybininkas (klientų lankymas Kaune ir Žemaitijoje)

1000-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „NITRO LT“

Darbo pobūdis

  • naujų klientų paieška;
  • darbas su esamais klientais;
  • klientų lankymas Kaune ir Žemaitijoje;
  • komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • užsakymų ir pardavimų vykdymas;
  • kompanijos pozicijos rinkoje stiprinimas;
  • kitos pavestos užduotys.

Reikalavimai

  • vairuotojo pažymėjimą (B kategorija);
  • geri derybiniai, bendravimo ir aktyvaus pardavimo įgūdžiai;
  • iniciatyvumas, atsakingumas;
  • domėjimasis naujovėmis;
  • gebėjimas planuoti ir kontroliuoti savo laiką ir darbus;
  • darbo patirtis elektros prekių pardavimo srityje būtų privalumas.

Mainais į jūsų gebėjimus siūlome:

  • laiku mokamą atlyginimą ir patrauklius motyvacinius priedus, priklausančius nuo Jūsų aktyvumo ir darbo rezultatų ;
  • socialines garantijas;
  • automobilį bei visas darbui reikalingas priemones;
  • įdomų, konkurencingą darbą;
  • puikias darbo sąlygas patikimoje, finansiškai stabilioje įmonėje, skatinančioje darbuotojų iniciatyvą.

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. į rankas

UAB 'NITRO LT' vykdo didmeninę prekybą elektros ir elektronikos prekėmis.
informacija apie UAB „NITRO LT“
1377 €
Vid. atlyginimas bruto
7
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.