Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SOUND SPIRIT"
More about company »

DIDMENINIŲ PARDAVIMŲ VADYBININKAS

420–1000 Eur
Kaunas - UAB "SOUND SPIRIT"

Darbo pobūdis

Didmeninė prekyba apranga.

Naujų klientų nustatymas ir pritraukimas, pardavimo ataskaitų teikimas, pardavimo planų planavimas.

Santykių kūrimas ir palaikymas su pagrindiniais pirkėjais visose Baltijos šalyse, Rusijoje, NVS ir tarptautinėse rinkose.

Verslo plėtra - didinti pirkėjų, partnerių skaičių Baltijos šalyse ir Europoje su taktiniu ir strateginiu požiūriu

Sukurti metinį pardavimų planą su nustatytais tikslais. Atskaitomybė už iš anksto nustatytas pardavimų prognozes

Užtikrinti užsąkymų administravimą, kaip užsąkymai vykdomi ir prižiūrimi.

Glaudžiai dirbti su tiekimo komanda, siekiant užtikrinti sklandų tiekimą, kad būtų pasiekti naudingumo rodikliai.

Padidinti pardavimų apimtis ir pelningumą sezoninių kolekcijų pardavime esamiems klientams.

Marketinginių pasiūlymų rengimas.

Didmeninių pardavimų skyriaus produktyvumo ataskaitų siuntimas kievieną dieną.

Naujų klientų pritraukimas vykdant tiesioginius skambučius bei elektroninio marketingo priemones.

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti, siekiant pagerinti ir automatizuoti įmonės veiklos, procesus ir sistemas,

Klientų aptarnavimo šalininkas

Kompiuterinis raštingumas - pažengęs Excel naudotojas

Gebėjimas kurti glaudžius ryšius

Puikūs bendravimo įgūdžiai

Motyvuotas atlikti pardavimus.

Pasirengęs šaltiems skambučiams siekiant atrasti potencialius klientus.

Papildomos kalbos pageidautinos (Rusų kalba), Anglų kalba privaloma

Stiprus mados suvokimas, išsamus supratimas apie dabartines mados tendencijas, muzikos ir gyvenimo būdo tendencijos ir stiprus vizualizacijų suvokimas ir supratimas

Ieškome žmogaus, kuris yra tvirtai nusiteikęs tobulėti bei siekti savo tikslų.
Jeigu galvoji, kad šlovė ir pinigai ateina žiūrint į lubas - deja, mums ne pakeliui.
Jeigu galvoji, kad tas, kas eina kartu, eina ilgai- mes laukiame tavęs. Mes pasiruošę priimti ryžtingą asmenybę į savo komandą. Naujos idėjos ir tobulėjimas yra tai, kuo mes gyvename ir tikimės to paties iš tavęs.
Mūsų įmonė šventai tiki, kad bendras darbas ir kiekvieno žmogaus idėjos gali daryti stebuklus.
Ar tu pasiruošęs augti ir tobuleti kartu su išskirtine įmone Kaune? Jeigu taip, mes nuoširdžiai laukiame tavęs.
Labai prašome nesikreipti tiems, kas siunčiate savo gyvenimo aprašymus į pirmus pasirodžiusius darbo skelbimus - mums reikia ASMENYBIŲ. Jeigu tu toks/tokia, netrukus sulauksi kvietimo atvykti į darbo pokalbį.

Mes jums siūlome

Laiku mokamą darbo užmokestį, premijas pagal pasiektus pardavimu rezultatus.

Mėnesinį aprangos išsirinkimą

Draugų ir šeimos narių speciali nuolaida įsigyti aprangą.

Gimtadienio diena suteikiama papildoma laisva mokama diena

Darbą draugiškoje ir inovatyvioje komandoje

Galimybę augti kartu su įmone

Galimybė dalyvauti visuose įmonės veiklos etapuose, taip tobulinant asmenines žinias bei įgyjant naujos patirties.

Atlyginimas

420–1000 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Brand Club is a multi-channel, online, wholesale and retail clothing company, serving customers across the globe.
Informacija apie UAB "SOUND SPIRIT"
9
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Klasauskas