Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Dextera“

DIDMENOS PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

1200-1800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Dextera“

Pasiūlymo privalumai

Produkcija, kuria pasitiki klientai daugiau, nei 11-oje pasaulio šalių, komandos patirtis ir palaikymas sėkmingam startui, savarankiškų sprendimų galimybė, visos reikalingos darbui priemonės, įskaitant tarnybinį automobilį, sąžiningas atlygis, motyvacinės priemonės ir užtikrinta karjera. Sukurkite savo sėkmės istoriją kartu su Dextera. Mes laikomės susitarimų!
Aptarkime bendradarbiavimo galimybes, lauksime Jūsų CV. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe būsite atsakingas už aktyvius pardavimus verslo įmonėms (B2B), pardavimo planų vykdymą. Vykdysite klientų ir konkurentų analizę, ieškosite efektyviausių pardavimo didinimo būdų; didinsite esamų klientų krepšelį, plėsite naujų klientų ratą; kursite ilgalaikio bendradarbiavimo santykius su klientais. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų komentencijai

Tikimės, kad turite sėkmingos aktyvių pardavimų verslui (B2B) patirties, esate atkaklus ir siekiantis tiklo, veikiate proaktyviai, bendraujate ir deratės profesionaliai, mąstote lanksčiai ir pozityviai, turite galiojantį vairuotojo pažymėjimą.
Rusų kalbos įgūdžių gali prireikti bendraujant su klientais tam tikruose regionuose. Jūsų inžinerinį mąstymą, patirtį parduodant panašius produktus, kaip ir anglų kalbos žinias laikytume privalumais.

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. į rankas
pirmas skaičius – fiksuota atlyginimo dalis, antras- potencialiai uždirbamas atlyginimas su premijomis už darbo rezultatus
UAB „Dextera“

UAB „Dextera“

UAB „DEXTERA“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas. Mūsų patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu, audinių įvairove ir analogų neturinčiais moderniais techniniais sprendimais. Kviečiame tapti patikimos ir šiuolaikiškos įmonės dalimi. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Stipriname komandą ir ieškome naujoko šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Dextera“
1219 €
Vid. atlyginimas bruto
203
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 877 €
25% uždirba 877-1153 €
25% uždirba 1153-1430 €
25% uždirba nuo 1430 €