Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SAULĖS SPEKTRAS“

DIGITAL MARKETING PASLAUGŲ PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

Šiauliai - UAB „SAULĖS SPEKTRAS“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus internetinės reklamos, Google ADS, SEO bei svetainių kūrimo paslaugų pristatymas bei pardavimas verslo klientams;
  • Derybos bei sutarčių dėl įmonės teikiamų paslaugų sudarymas.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu:
  • mėgsti bendrauti ir pasiekti savo tikslus;
  • internetinės rinkodaros sritis yra tai, kas įdomu, ką pažįsti ir į ką nori gilintis;
  • turi aktyvių pardavimų patirtį (didelis privalumas) arba nori jos įgyti -
laukiame CV.

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir perspektyvų darbą šiuolaikiškoje įmonėje;
  • Patrauklų atlyginimą ir priedus nuo pasiektų rezultatų;
  • Verslo klientų duomenų bazę darbui;
  • Mus – šaunų, linksmą kolektyvą :)

Tarptautinė, Vokietijos įmonių grupei priklausanti ir jau daugiau nei 25 m. sėkmingai Lietuvos medijų verslo rinkoje veikianti kompanija, siūlanti šiuolaikinius rinkodaros sprendimus verslui, plečia skaitmeninės rinkodaros skyrių ir kviečia prisijungti
informacija apie UAB „SAULĖS SPEKTRAS“
2848 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
38
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1425 €
25% uždirba 1425-2199 €
25% uždirba 2199-3349 €
25% uždirba nuo 3349 €