Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Magnet LT“

Digital projektų vadovas (-ė)

1200-2100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Magnet LT“

Darbo pobūdis

  • Digital projektų valdymas: darbų delegavimas programuotojams, dizaineriams, biudžeto skirstymas, darbų atlikimo terminų kontrolė, rezultatų pristatymas klientams;
  • Bendravimas su esamais įmonės klientais, klientų poreikių analizės atlikimas;
  • Informavimas apie projekto vykdymo eigą tiek klientams, tiek įmonės vadovams;
  • Sklandžios komunikacijos projekto komandos viduje valdymas;
  • Atliktų darbų kokybės užtikrinimas;
  • Sukurtų produktų testavimas;
  • Projektų rizikų valdymas ir probleminių situacijų sprendimas;
  • Projekto dokumentų rengimas ir derinimas.

Reikalavimai

  • Sėkminga patirtis digital projektų valdyme verslo klientams;
  • Patirtis nustatant ir valdant projektų biudžetus;
  • Patirtis deleguojant užduotis programuotojams ir dizaineriams;
  • Verslo procesų išmanymas;
  • Puikūs planavimo bei reprezentavimo įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo, derybiniai įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Motyvuotą ir profesionalią komandą, kuri laukia Jūsų prisijungiant;
  • Mokymus bei konferencijas žinioms plėsti;
  • Visas darbui būtinas sąlygas bei priemones;
  • Vidinius įmonės renginius bei mokymus;
  • Ilgalaikę perspektyvą;
  • Darbą pačiame miesto centre;
  • Papildomą sveikatos draudimą ir kitas įmonės teikiamas vertes darbuotojams;
  • Atlyginimą (bruto) ~ 1 200- 2 100 Eur/mėn.

Atlyginimas

1200-2100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Integruotos komunikacijos agentūra
informacija apie UAB „Magnet LT“
2449 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.